
Untamed Travelling gaat haar aanbod uitbreiden in Azië, met de focus op Indochina. De maatwerkspecialist kondigde onlangs ook al aan dat Japan binnenkort als nieuwe bestemming wordt gelanceerd.
Dit werd bekend gemaakt tijdens de ‘Untamed Happening’, waar de retail samenwerkingspartners die in 2015 de meeste omzet maakten, in het zonnetje werden gezet.
Op dit moment bestaat het Azië-aanbod uit Sri Lanka, Nepal, India en Bhutan. ‘Maar er is veel vraag vanuit de retail en vanuit de klant naar meerdere Aziatische bestemmingen’, aldus algemeen manager Trees Piersma. ‘Qua bestemmingen die we nu aanbieden, wordt er op dit moment nog niet voldoende aan ons gedacht. Azië zit nog niet bij iedereen in het hoofd.’
Lees meer hierover volgende week in TravMagazine.
Foto: De twaalf samenwerkingspartners werden tijdens een informele briefing verrast met een helikoptervlucht naar Amsterdam.